Tipy na výlety

Pár zaujímavých tipov na výlety

Aquapark v Senci

Aquapark Senec – sa nachádza len 15 km od nášho penziónu Gróbsky Dvor. Svojim zameraním poskytuje celoročný oddych v 8 bazénoch s teplotou vody 28- 38 stupňov Celzia pre deti a dospelých. Počas letnej sezóny vám areál ponúka až 13 bazénov s rôznymi atrakciami ako sú tobogány, kamikadze šmýkačky,  štvor-dráha pre preteky s priateľmi a pod. V aquaparku sa samozrejme nachádza saunový svet a masážne služby, pričom k dispozícii sú všetky druhy saun a dve intenzívne masážne perličkové bazény. V areáli sa taktiež nachádzajú ihriská na plážový volejbal a detské ihrisko.

Tip na výlet - Aquapark senec
Tip na výlet - Oáza Sibírskeho tigra

Oáza Sibírskeho tigra

Oáza sibírskeho tigra – je ďalší tip na krásny výlet najmä s deťmi. Nachádza sa neďaleko obce Kostolná pri Dunaji, čo je približne 20min. cesty autom priamo z nášho penziónu. Toto chránené miesto pre tigra ussurijskeho – sibírskeho sa budovalo už od roku 1999. Nájdete tu imitáciu prirodzeného prostredia spolu s rastlinami, vodou a ležiacimi drevenými pňami a vyvýšenými posedmi, ktoré slúžia mláďatám a aj dospelým tigrom k ich prirodzeným hrám. Areál, v ktorom sa tigra pohybujú má rozlohu pól hektára a je obklopený lesom a poliami.

Hrad červený kameň

Hrad červený kameň – je od nás vzdialený len 22km. Počiatky tohto hradu siahajú do prvej polovice 13. storočia. Najskôr bol hrad kráľovským majetkom a neskôr sa ako jeho vlastníci vystriedali viaceré významné šľachtické rody, medzi inými aj Matúš Čák Trenčiansky, páni zo Svätého Jura a Pezinka, Zápoľskí a Turzovci.
Počas celej sezóny je tento hrad nabitý rôznymi pestrými akciami, ktoré sú vhodné pre deti a dospelých. V areáli hradu sa nachádza krásna záhrada na príjemné prechádzky a oddych.

Tip na výlet - Hrad Červený Kameň
Tip na výlet - Golf v blízkom okolí

Golf v blízkom okolí

Golf v okolí – v okolí nášho penziónu Grobský dvor si prídu na svoje aj nadšenci golfu. Využiť môžete najmä:

Výsledky hľadania •