Svadby - Rodinn├ę oslavy - Firemn├ę akcie

Svatby, rodinn├ę oslavy, jubile├í, firemn├ę akcie v kr├ísnom prostred├ş Grobsk├ęho Dvora

Svadby v Grobskom Dvore

Ak chcete za┼żi┼ą ten svoj de┼ł ÔÇ×D“ v kr├ísnom prostred├ş a vd├Żchnu┼ą do seba ─Źaro vidieka ur─Źite nav┼ít├şvte Grobsk├Ż Dvor v Slovenskom Grobe.
Nachádzame sa 20 km od Bratislavy a 7 km od Pezinka.
Na┼ía re┼ítaur├ícia je rodinn├ęho typu a preto aj tak pristupujeme k svojim z├íkazn├şkom. Jej ─Źlenit├Ż interi├ęr pon├║ka ka┼żd├ęmu hos┼ąovi vybra┼ą si ten svoj ┼ít├Żl aby svadba bola nezabudnute─żn├í.

  • Hlavn├í vn├║torn├í ─Źas┼ą je zariaden├í mas├şvnym n├íbytkom so zachovan├şm tradi─Źn├Żch prvkov. Jej kapacita je 50 miest.
  • ─Äalej v ponuke m├íme aj Modr├Ż sal├│nik s kapacitou 30 miest.
Svatba v Slovenskom Grobe - Grobsk├Ż Dvor
Rodinn├ę oslavy - v├Żro─Źia v Slovenskom Grobe - Grobsk├Ż Dvor

Rodinn├ę oslavy a ┼żivotn├ę jubile├í

Najnov┼íou ─Źas┼ąou je Kryt├í terasa. Je to ide├ílne miesto na rodinn├ę oslavy, ┼żivotn├ę jubile├í a pod. Rozdelen├í je na dve samostatn├ę ─Źasti. Vn├║torn├í je presklen├í z dvoch str├ín. Tie sa daj├║ s─Źasti otvori┼ą a t├Żm poh─żadovo prepoji┼ą so z├íhradou. Aby sme aj v tejto ─Źasti zachovali tradi─Źn├ę prvky na stene je pou┼żit├í Grobsk├í krajka.K v├Żbave patr├ş elektrick├Ż krb a telev├şzor s mo┼żnos┼ąou prehr├ívania vlastnej projekcie .

  • Kapacita je tu 50 miest.

Pre milovn├şkov v├şna m├íme k dispoz├şcii v├şnnu pivni─Źku so seden├şm 35 os├┤b a s malou degusta─Źnou miestnos┼ąou.Vo v├Żbave m├í vlastn├Ż projektor a pl├ítno.

Firemn├ę akcie - teambuildingy

Na┼ía re┼ítaur├ícia je ide├ílne miesto pre organizovanie firemn├Żch akci├ş a ┼íkolen├ş alebo teambuidingov.Daj├║ sa zrealizova┼ą ako priamo v hlavnej ─Źasti re┼ítaur├ície tak aj na terase.
Svojim zamestnancom doprajte nezabudnute─żn├Ż z├í┼żitok pri husac├şch ┼ípecialit├ích s riadenou degust├íciou v├şn .V├şnny l├şstok V├ím priamo zostav├şme k Vami vybran├ęmu menu.

  • Po─Źas cel├ęho ┼íkolenia priprav├şme pre V├ís coffee break, obc╠îerstvenie, ran╠îajky, obedy, ve─Źere.
  • Zapo┼żi─Źiavame dataprojektor bu─Ć s pl├ítnom alebo s napojen├şm na Tv prij├şma─Ź.- z├íle┼ż├ş od miestnosti, ktor├║ si vyberiete.
Firemn├ę akcie a teambuildingy v Slovenskom Grobe - Grobsk├Ż Dvor

Ak chcete Va┼íim zamestnancom dopria┼ą jedine─Źn├║ husacinku priamo u V├ís vo firme a spr├şjemni┼ą n├íro─Źn├Ż pracovn├Ż de┼ł , nev├íhajte n├ís oslovi┼ą.Bu─Ć V├ím priamo doru─Ź├şme v┼íetko z husac├şch ┼ípecial├şt alebo je mo┼żn├Ż od n├ís aj cel├Ż catering so servisom. Ak ste do┼íli autom a chcete ochutna┼ą na┼íe skvel├ę v├şna, vieme v├ím zabezpe─Źi┼ą drink taxi.

V├Żsledky h─żadania ÔÇó